NO-CODE / LOW-CODE JAKO KOLEJNY KROK ROZWOJU TECHNOLOGII W LOGISTYCE

Proces cyfryzacji Twojej firmy transportowej lub logistycznej może być prostszy niż sądzisz!

Dołącz do webinaru!
09.12.2021 o 14:00

CYFRYZACJA JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI:

Nie musisz inwestować w drogie rozwiązania szyte na miarę i zatrudniać zespołu programistów, aby prześcignąć konkurencję.

Cyfryzacja może – i powinna być – tak prosta i przyjemna, jak zabawa klockami Lego. Dowiesz się tego na 60-minutowym webinarze.

Wśród wielu skomplikowanych narzędzi IT na rynku są również takie, które można wdrażać oraz obsługiwać bez rozbudowanej wiedzy informatycznej.

Kilka słów o prelegencie

Od ponad 12 lat projektuje i buduje oprogramowanie dla firm powiązanych z szeroko pojętym Smart City. Skupiony na tworzeniu rozwiązań technologicznych używanych przez miliony użytkowników. Razem z zespołem Hublock.io przeprowadza cyfrową transformację branży logistycznej, zamieniając archaiczne rozwiązania na nowoczesny system, który rozwiązuje problemy operatorów, kierowców oraz końcowych odbiorców przesyłek.

Mikołaj Lehman

Współzałożyciel Hublock.io oraz CEO w GMI Software

O partnerze webinaru

Hublock.io – platforma dająca Ci pełną kontrolę nad kierowcami, kurierami oraz nad szczegółowym zarządzaniem wszystkimi przesyłkami.

Śledzisz w czasie rzeczywistym na mapie, czyli po prostu masz 24h dostęp do śledzenia lokalizacji Twoich przesyłek na mapie. Automatyzujesz powtarzalne lub wkurzające Cię czynności. W rezultacie oszczędzasz czas i pieniądze. Nie bój się – nudne kodowanie i wiedza IT w zupełności nie są tu potrzebne. Panie i Panowie, u nas tylko drag&drop.

Dostajesz notyfikacje. Nie tylko Ty, ale cały Twój zespół oraz klienci jesteście informowani na bieżąco o różnych losach przesyłek. Dzięki dostępowi do naszych superautomatów sam tworzysz i modyfikujesz wiadomości według własnych potrzeb (w formie SMS-ów, notyfikacji push lub e-maili). Pamiętaj, wysyłane są one automatycznie, więc ustawiasz raz i później już do nikogo nie musisz dzwonić.

Tworzymy magię dla firm transportowych, e-commerce, ale również zrzeszamy wszystkich kierowców na naszej platformie, aby mogli dla Was szybciej rozwozić przesyłki. Kto wie, co Brzoska znowu wymyśli. Musimy być czujni i dlatego pomagamy Wam dostarczyć tysiące paczek w bardziej zorganizowany sposób od Inpostu i Amazona. Naturalnie, jesteśmy ich wiernymi fanami, ale business is business! Co zyskasz z dołączenia do Hublock Hero Club?

Dołącz teraz!

Poprzez plik Excel, CSV lub API importujesz przesyłki z różnych systemów. Precz z manualnym wpisywaniem danych (chyba, że bardzo lubisz) i precz ze złymi mocami Excela! Możesz pobrać statystyki i raporty jednym kliknięciem. Na podstawie Twoich działań na platformie jesteśmy w stanie zmierzyć dla Was wszystko (w granicach rozsądku oczywiście).

W końcu masz porządną listę wysyłkową. Tutaj znajdują się szczegółowe informacje na temat losów Twoich przesyłek. Magicznie znikające paczki nie będą już Twoim problemem. Zobaczysz tu również różne oblicza kurierów. Od najbardziej rozrabiającego do wiecznego uciekiniera.

To jest Twoje centrum dowodzenia światem i przydzielania zadań dla całego zespołu. Ty tu rządzisz! Zarządzasz informacjami o samochodach, kierowcach, kurierach, magazynach oraz o podwykonawcach.

Kto zyska najbardziej z uczestnictwa w naszym webinarze?

Jeśli należysz do wskazanej poniżej grupy zawodowej, nie wahaj się dłużej!

Dołącz teraz!

Menadżerowie operacyjni

z firm transportowych,

operatorów logistycznych,
e-commerce/fulfillment.

Dołącz teraz!

małych i średnich firm, które zatrudniają 20-200 pracowników

Właściciele

Dołącz teraz!

z firm transportowych, operatorów logistycznych, e-commerce/fulfillment.

Osoby decyzyjne

No-code / Low-code jako kolejny krok rozwoju technologii w logistyce

Proces cyfryzacji Twojej firmy transportowej lub logistycznej może być prostszy niż sądzisz!

Zapisz się na godzinny webinar!

Zrób pierwszy krok ku cyfryzacji Twojej firmy już dziś!

© Media4Business & Hublock 2021

kontakt: info@logistics-manager.pl