FORMA WYDARZENIA

Konferencja online

09 07. 2020

DATA

10:00

START

E-COMMERCE

BOOM

Czas trwania 3h

Do wydarzenia pozostało:

dni
godzin
minut
sekund

KONFERENCJA ONLINE

Program konferencji:


Kluczowy dla efektywnego funkcjonowania e-commerce jest sprawny łańcuch dostaw, a dobrze zaprojektowana architektura e-commerce pozwala łączyć fizyczne zakupy z odpornymi na kryzys kanałami sprzedaży internetowej. W czasie społecznej izolacji to właśnie zakupy poprzez kanał e-commerce stały się codziennością.


Branża logistyczna i handlowa ma szansę w ogromnym stopniu skorzystać na piku sprzedażowym e-commerce. Czy trend wzrostowy się utrzyma i czy logistyka jest gotowa na sprawne obsłużenie coraz większej liczby zamówień? Dostosuj swoje strategie e-commerce do dzisiejszych wymagań i weź udział w: E-COMMERCE BOOM

10:00

Powitanie uczestników

Grzegorz Rosiński, redaktor naczelny, Logistics Manager


01

10:00 - 10.20

Czy jesteś gotowy na

e-commerce boom?

Jacek Olszewski, Miebach Consulting

02

Senior Principal w firmie doradczo-projektowej Miebach Consulting. Kierownik projektów koncepcyjnych, strategicznych i realizacyjnych w Polsce, Europie Wschodniej i Zachodniej, Ameryce Łacińskiej i na Bliskim Wschodzie. 19 lat doświadczenia w zakresie projektowania koncepcyjnego obiektów logistycznych, modelowania sieci dystrybucji oraz projektowania i nadzoru nad realizacją centrów dystrybucyjnych. Zrealizował kilkadziesiąt projektów, m.in. dla branży browarniczej i napojów, kosmetycznej, FMCG, odzieżowej, e-commerce oraz logistyki produkcji w branży lotniczej. Autor wykładów i szef sekcji Material Flow Processes platformy e-learningowej Grupy Miebach.

Więcej o prelekcji

10:20 - 10:40

Automatyzacja ostatniej mili w magazynie e-commerce

Ilona Miziewicz-Groszczyk, Europa Systems

03


Ilona Miziewicz-Groszczyk, Europa Systems

Ekspert w dziedzinie marek i produktów profesjonalnych w branżach technologicznych. Menedżer z ponad 15 letnim doświadczeniem w obszarze wprowadzania nowych produktów na rynek i rozwoju marek, realizowanych m.in. dla takich firm jak: Vobis Digital, Rajapack, Unizeto (Asseco Group). Od 2015 odpowiedzialna za rozwój strategii, pozycjonowanie, PR oraz komunikację w Europa Systems – producenta urządzeń i systemów do automatyzacji magazynów . Z jej inicjatywy powstał cykl „Innovations for Intralogistics” na międzynarodowych targach LogiMAT w Stuttgarcie. Członek Rady Programowej Konferencji Smart Warehouse. Moderator i speaker. Ambasadorka Women in Tech.

Więcej o prelekcji

10:40 - 11:00

Jak boom będzie przekładał się na rozwój operacji logistycznych i usług 3PL?

Krzysztof Wieczorek, ASTRA

04

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w obszarze logistyki i wsparcia wdrożeń systemów informatycznych. Wcześniej w OEX24 i OEX E-Business odpowiadał m.in. za zarządzanie centrum logistycznym i uruchomianie nowych projektów z zakresu logistyki e-commerce oraz uczestniczył w budowie platformy i dedykowanych rozwiązań B2B Marketplace. Jest wykładowcą na studiach podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu logistyki i obsługi klienta e-commerce.

11:00 - 11:20

Systemy wspierające eCommerce w magazynach. Studium przypadku – jeden z największych polskich operatorów eCommerce.

Jacek Cyran, DCLOG

05


Prezes zarządu firmy DCLOG Sp. z o.o. gdzie odpowiada za strategię i kreowanie nowych rozwiązań w dziedzinie logistyki. Od wielu lat jest związany z logistyką magazynową, dystrybucją i eCommerce jako konsultant, doradca oraz twórca rozwiązań podnoszących efektywność funkcjonowania procesów logistycznych. Jest absolwentem studiów MBA w Akademii Leona Koźmińskiego. W pracy zawodowej interesuje się różnorodnymi zagadnieniami związanymi z organizacją procesów, implementacją technologii informatycznych oraz rozwiązaniami z zakresu IT, automatycznej identyfikacji, komunikacji i zarządzania. Jako business developer wdrażał m.in. strategie grywalizacyjne w centrach logistycznych czy też najnowsze technologie identyfikacji. Pod jego kierunkiem DCLOG otrzymał główną nagrodę podczas Gali Logistyki 2019 roku w kategorii najbardziej innowacyjny produkt dla logistyki, transportu, produkcji za system dcStreamMobile.

Jacek Cyran, DCLOG
Więcej o prelekcji

11:20 - 11:40

PRZERWA

11:40 - 12:00

Co muszą zrobić firmy B2B, aby wykorzystać kryzys jako szansę i czy wzrost e-commerce jest chwilowym trendem czy pozostanie w biznesie na długo?

Michał Szklarski, E-point

07


Karierę zawodową rozpoczynał w sektorze cyberbezpieczeństwa, następnie przeszedł przez fazę startupową, by wreszcie trafić do e-point, gdzie realizuje się jako projektant rozwiązań e-commerce. Od zawsze zafascynowany nowościami w branży mobilnej i internetowej, takimi jak PWA, AMP czy Google Pay API. Specjalista od łączenia najnowszych technologii z doskonałym User Experience. Doradzał i pomagał takim firmom, jak Amway, InterCars, morele.net i Leifheit w ich cyfrowej i mobilnej transformacji.

Michał Szklarski, E-Point

12:00 - 12:20

Logistyka sklepu internetowego. Jak przygotować się na klęskę urodzaju?

Pomaga firmom w rozwoju biznesu budując nowoczesne łańcuchy dostaw i optymalizując operacje. W swojej karierze wdrażał systemy informatyczne wspierające planowanie w logistyce, tworzył procesy S&OP, wspierał otwarcie nowego centrum dystrybucyjnego i wybór operatora logistycznego dla kanału eCommerce. Posiada doświadczenie m.in. z Avon, Jeronimo Martins, Amazon. W wolnych chwilach prowadzi blog Logistykapoprostu.pl

08

Adam Sobolewski

Więcej o prelekcji

12:20 - 13:00

PANEL DYSKUSYJNY: Jak radzić sobie z nagłym wzrostem w e-commerce?

Prowadzący panel:
Krzysztof Wieczorek, ASTRA

09


Paneliści:

Michał Szklarski, E-point

Adam Sobolewski

Partnerzy konferencji:

Organizatorzy:

ul Pniewskiego 18
60-692 Poznań
NIP: 972-124-23-01
REGON: 302312600

Grzegorz Rosiński

redaktor naczelny

Szymon Drobina
Project Manager

Marcin Haremza

Event Manager

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY SIĘ

ZAREJESTROWAĆ

NIE ZWLEKAJ KONFERENCJA

ODBĘDZIE SIĘ ZA:

dni
godzin
minut
sekund